TÜFAD Sivas Şubesi Genel Kurulu Gerçekleşti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜFAD Sivas Şube Başkanlığı, Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Sivas Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zeki Ekici, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Federasyon Genel Başkan Vekili Doğan Özçelik, TFFHGD Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanı Çetin Güçyetmez, spor yazarları, spor adamları, dernek üyesi antrenörler, sporcular ve kulüp yöneticileri katıldı.

Genel kurulda konuşan Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, “Kurum olarak spor camiasına nelerin yapıldığını, çeşitli branşlarda Sivas merkezi spor salonlarında ve sahalarında Türkiye finallerinin burada oynanması Sivas’ın sporu adına önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Genel kurulun hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

ASKF Başkan Vekili Doğan Özçelik ise, “Böylesi önemli bir derneğin genel kuruluna 200’ye yakın antrenör üyesi bulunan bu seçime katılımın az sayıda olmasına üzülüyorum. Biz STK’lar olarak buraları önemsersek başarı grafiğimiz de alt yapımızda bir o kadar güçlü olacaktır” ifadelerini kullandı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri Gözlemcileri Derneği Denetim Kurulu Başkanı Çetin Güçyetmez ise, “Sivas’ta birçok kez hakem kursu açarak hakem sayımızla birlikte klasmandaki hakem ve gözlemci sayılarımızda daha iyi konumda olduğunu belirtmek isterim. Başarılar devam edecek ve sporun taban birlikleri ile her zaman iletişim halinde olmamız gerekiyor” diye konuştu.

TÜFAD Şube Başkanı Mehmet Çimen, eleştiri ve önerileri dinlediklerini ifade ederek, “Genel merkez tarafından daha çok sistemli ve en iyi başarılı çalışmalar yürüten dernek Sivas gösterildi. TÜFAD üyelerine teşekkür ediyorum. Şu ana kadar spora ve derneğe hizmet ederek bu hayattan göç eden arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Seçimlerde tek liste ile girilen Mehmet Çimen başkan seçilirken yönetim şu şekilde oluştu: Selahattin Testiğ, Zeki Ekici, Şükrü Çiltaş, M.Hakan Akar, Mücahit Fişne, Ahat Kömürlüoğlu, F.Alper Karaca, Recep Bıçakcı, İsmail Ayhan, Mustafa Şimşek, Rıza Kurt, Oktay Üzen, Ziya Özdemir, Ferhat Hasdemir. Üst kurul delegeliğine ise Mehmet Çimen, Selahattin Testiğ, Zeki Ekici, Şükrü Çiltaş, M.Hakan Bakar, Ömer Faruk Serin seçildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
TÜFAD Sivas Şubesi Genel Kurulu Gerçekleşti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Sivas SRT ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!